Historia firmy

Firma TERMO-WENT powstała w 2006 roku jako spółka cywilna. Początkowo naszymi odbiorcami byli klienci indywidualni oraz małe obiekty handlowe. Obecnie zwiększyliśmy zakres i obszar usług na skalę całej Polski. Z każdym kolejnym rokiem nabieraliśmy nowych doświadczeń branżowych, które pozwoliły nam na podjęcie się każdego zadania i prężnie działamy już nie tylko na małych obiektach takich jak domy jednorodzinne czy małe pawilony handlowe, ale również na dużych budynkach m.in. Dom Studenta przy AWF w Krakowie

W roku 2016 firma przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie.

Firma prowadzi sprzedaż i montaż urządzeń z zakresu techniki grzewczej, instalacji centralnego ogrzewania, elementów wentylacyjnych, urządzeń klimatyzacyjnych a także systemów sterowania. Są to sprawdzone i renomowane marki produktów z polskich i zagranicznych producentów co gwarantuje najwyższą jakość.

Większość pracowników firmy TERMO-WENT są to osoby młode. Wszyscy są profesjonalnie przygotowani do wykonywania powierzonych im obowiązków. Cały czas staramy się doskonalić wiedzę każdego z nich wysyłając ich na różnorodne szkolenia branżowe.

Oferta naszej firmy jest stale modyfikowana i dostosowywana do wymagać rynku. W swym działaniu firma promuje technologie energooszczędne i przyjazne środowisku naturalnemu. Posiadamy szeroki zakres usług wykonawczych dla każdego klienta indywidualnego i dla firm. Dewizą firmy jest oferowanie usług o jak najwyższym standardzie, dlatego współpracujemy nie tylko z liderami z zakresu wentylacji, klimatyzacji i techniki grzewczej, ale również z firmami budowlanymi.

Strona internetowa termo-went.pl, na której zamieszczamy i na bieżąco aktualizujemy informacje o firmie i realizacjach oraz oferowanych produktach stanowi pośrednią formę kontaktu z klientami. Gwarantujemy wiarygodny przepływ informacji, poszerzenie i aktualizację wiedzy, która ułatwia współpracę.

Termo-Went wspiera sportowców

Nasze wsparcie otrzymują lokalne drużyny piłki nożnej m.in. Radłovia Radłów oraz Viktoria Koszyce.

Wspieramy również sekcję kolarską WLKS Krakus Swoszowice, którego wychowankiem jest wysokiej klasy kolarz, triumfator Tour de Pologne oraz zwycięzca w klasyfikacji górskiej Tour de France - Rafał Majka.

Oferty pracy

Na naszej stronie Facebook publikujemy ogłoszenia poszukiwania pracownika.

Nie masz doświadczenia? Nic nie szkodzi, wszystkiego Cię nauczymy.

Jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie? Skontaktuj się z nami