O nas

Firma TERMO-WENT powstała w 2006 roku jako spółka cywilna. Początkowo naszymi odbiorcami byli klienci indywidualni oraz małe obiekty handlowe. Obecnie zwiększyliśmy zakres i obszar usług na skalę całej Polski. Z każdym kolejnym rokiem nabieraliśmy nowych doświadczeń branżowych, które pozwoliły nam na podjęcie się każdego zadania i prężnie działamy już nie tylko na małych obiektach takich jak domy jednorodzinne czy małe pawilony handlowe, ale również na dużych budynkach m.in. Akademik Wychowania Fizycznego. 


W roku 2016 firma przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie.


Firma prowadzi sprzedaż i montaż urządzeń z zakresu techniki grzewczej, instalacji centralnego ogrzewania, elementów wentylacyjnych, urządzeń klimatyzacyjnych a także systemów sterowania. Są to sprawdzone i renomowane marki produktów z polskich i zagranicznych producentów co gwarantuje najwyższą jakość.


Większość pracowników firmy TERMO-WENT są to osoby młode. Wszyscy są profesjonalnie przygotowani do wykonywania powierzonych im obowiązków. Cały czas staramy się doskonalić wiedzę każdego z nich wysyłając ich na różnorodne szkolenia branżowe. 


Oferta naszej firmy jest stale modyfikowana i dostosowywana do wymagać rynku. W swym działaniu firma promuje technologie energooszczędne i przyjazne środowisku naturalnemu. Posiadamy szeroki zakres usług wykonawczych dla każdego klienta indywidualnego i dla firm. Dewizą firmy jest oferowanie usług o jak najwyższym standardzie, dlatego współpracujemy nie tylko z liderami z zakresu wentylacji, klimatyzacji i techniki grzewczej, ale również z firmami budowlanymi. 
Strona internetowa www.termo-went.pl, na której zamieszczamy i na bieżąco aktualizujemy informacje o firmie i realizacjach oraz oferowanych produktach stanowi pośrednią formę kontaktu z klientami. Gwarantujemy wiarygodny przepływ informacji, poszerzenie i aktualizację wiedzy, która ułatwia współpracę.

 

Na pewno zauważyłeś, że w przestrzeni publicznej maleje liczba kasyn stacjonarnych. Powoli znikają niewielkie salony gier i wolnostojące automaty. Powstają jednak nowe kasyna online, które zdobywają coraz większą popularność. Nic dziwnego, ponieważ są znacznie łatwiejsze w użytkowaniu – przez całą dobę są dostępne dla każdego użytkownika podłączonego do Internetu i nie wymagają wychodzenia z domu. Ponadto, mają różnorodną ofertę, proponują wiele korzystnych bonusów oraz są w pełni bezpieczne. Wiele kasyn dostosowuje swoją ofertę także dla użytkowników tabletów i smartfonów, więc zapewniają rozrywkę gdziekolwiek i kiedykolwiek chcemy.

Copyright © 2022 Termo - Went. Wszelkie prawa zastrzeżone design by GreenMouse